VLAHOVIĆ PROMAŠIO PENAL: Krstović nastavio da rešeta mreže po Seriji A (VIDEO)

03.09.2023

23:31

Bivši fudbaleri Partizana i Crvene zvezde imali prilično različita iskustva u nedelju uveče.

Dušan Vlahović

Fudbaleri Juventusa pobedili su u gostima ekipu Empolija rezultatom 2:0 u meču trećeg kola Serije A.

Golove za Juventus postigli su Danilo u 24. i Federiko Kijeza u 82. minutu.

Srpski reprezentativac Dušan Vlahović nije iskoristio penal u 39. minutu, pošto mu je udarac sa 11 metara odbranio golman Empolija Etrit Beriša.

Vlahović je bio u startnoj postavi, a zamenjen je u 71. minutu. Filip Kostić je takođe bio u startnoj postavi Juventusa, a zamenjen je u 71. minutu.

U istom terminu je Leće kod kuće pobedio Salernitanu sa 2:0, uz novi gol Nikole Krstovića, koji je mrežu zatresao u šestom minutu.

Bio je to njegov drugi nastup u dresu novog kluba i već drugi pogodak.