VELIKO SLAVLJE U LUČANIMA: Mladost u nadoknadi došla do tri boda!

Autor: Tanjug

03.09.2023

22:02

Velika pobeda domaćina.

Fudbaleri Mladosti pobedili su u Lučanima ekipu Spartaka iz Subotice rezultatom 2:1 (1:0) u meču šestog kola Superlige Srbije.

Prvi gol za Mladost postigao je Donimani Jakub Sile u 39. minutu. Izjednačenje Spartaku doneo je Vojo Ubiparip u 66. minutu. Mladost je do pobede stigla golom Aleksandra Varjačića u 91. minutu.

Mladost se trenutno nalazi na trećem mestu na tabeli sa 11 bodova, dok je Spartak 13. sa šest. Spartak će u narednom kolu dočekati Vojvodinu, dok će Mladost igrati u Beogradu sa ekipom Voždovca.

TSC je u petak pobedio Radnik 1:0. U subotu su odigrana četiri meča šestog kola Superlige Srbije, a postignuti su sledeći rezultati: Napredak - Voždovac 2:1, Crvena zvezda - Novi Pazar 2:1, Javor - Radnički (N) 1:0 i Vojvodina - Radnički (KG) 2:1.

Poslednju utakmicu šestog kola Superlige će u ponedelja od 19 sati u Pančevu odigrati Železničar i Čukarički.