OVO SE NE VIĐA ČESTO: Radonjić postigao najbolji gol u karijeri (VIDEO)

03.09.2023

21:49

Reprezentativac Srbije se kandidovao za nagradu "Ferenc Puškaš".

Nemanja Radonjić

Fudbaleri Torina pobedili su na svom terenu ekipu Đenove rezultatom 1:0 u meču trećeg kola Serije A.

Jedini gol na utakmici postigao je srpski reprezentativac Nemanja Radonjić u četvrtom minutu sudijske nadoknade meča, posle dodavanja Ivana Ilića.

Radonjić je ušao u igru u 64. minutu, a Ilić u 75. Na golu Torina bio je Vanja Milinković Savić.

Torino je trenutno 11. na tabeli sa četiri boda, a u narednom kolu gostovaće ekipi Salernitane. Đenova je 14. mestu sa tri boda, a u narednom kolu dočekaće Napoli.

Inter je na svom terenu pobedio Fiorentinu 4:0. Golove za milanski klub postigli su Markus Tiram u 23, Lautaro Martinez u 53. i 73. minutu i Hakan Čalhanoglu sa penala u 58. minutu. Srpski fudbaler Nikola Milenković odigrao je ceo meč za klub iz Firence.

Inter je prvi na tabeli sa devet bodova, dok je Fiorentina osma sa četiri. Inter će u narednom kolu igrati sa Milanom, dok će Fiorentina dočekati Atalantu.