BORJAN PROŠAO KAO ĐOKOVIĆEVI RIVALI: Šest komada U MREŽI Zvezdinog golmana!

31.08.2023

22:43

Veče za zaborav..

Poruka Snežane Borjan na Instagramu

Milan Borjan golman Crvene zvezde na pozajmici u Slovanu iz Bratislave doživeo je pravu katastrofu na gostovanju Arisu u Limasolu u plej-ofu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Kiparski tim je slavio rezultatom 6:2, tako da će igrati u grupnoj fazi drugog po jačini takmičenja u Evropi.

Po tri gola primio je Borjan u prvom i u drugom poluvremenu i sigurno će što pre želeti da zaboravi ovu noć.

Strelci za Aris bili su Gomis trostruki(21, 45+7, 51), Šouk 24, Majambela 67, Braun 72.

Kod gostiju su golove postigli Strelec u 37. minutu i Barsegjan u 88.

Bivši kapiten Partizana Slobodan Urošević ušao je u igru za Kiprane u drugom poluvremenu, dok je Veljko Nikolić presedeo ceo meč na klupi.

Slovanu ostaje Liga konferencija kao uteha, a žreb za grupnu fazua je na programu u petak.