REMI CRNE GORE I MAĐARSKE: Norvežani vodili do 87. minuta, pa izgubili!

17.06.2023

19:54

Azerbejdžan i Estonija podelili bodove.

Crna Gora - Mađarska

Fudbalske reprezentacije Crne Gore i Mađarske su se u Podgorici sastale u utakmici trećeg kola grupe G kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Utakmica je završena bez golova, što je rezultat koji odgovara i reprezentaciji Srbije, koja je tako ostala usamljena na čelu tabele.

U istom terminu je Škotska, u okviru grupe A, posle velikog preokreta sa 2:1 u gostima pobedila Norvešku.

Erling Haland je mrežu gostiju zatresao u 61. minutu iz penala, ali su Škoti u 87. i 89. minutu postigli golove za izjednačenje i pobedu.

Prvo je rezultat poravnao Lindon Dajks, a onda je Keni Meklin doneo pobedu gostima.

Na kraju, u grupi F su se sastali Azerbejdžan i Estonija, a taj meč je završen 1:1.

Gosti su u 27. minutu poveli preko Rauna Sapinena, a bod domaćoj selekciji doneo je Anton Krivotsijuk pogotkom u 62.