MURINJO IZGUBIO ŽIVCE! Portugalac NAPAO sudiju na PARKINGU: Žestoke UVREDE i sukob na IVICI TUČE! (VIDEO)

01.06.2023

08:20

Nije mogao da se pomiri sa porazom u finalu Lige Evrope.

Žoze Murinjo

Fudbaleri Sevilje osvojili su Ligu Evrope pošto su u finalnom meču posle penala uspeli da savladaju Romu.

U regularnih 90 minuta bilo je 1:1, Dibala je doveo Rimljane u vođstvo u 35. minutu, a Sevilja je izjednačila autogolom Manćinija u 55. minutu.

Kasnije golova nije bilo, ušlo se u penal seriju posle koje su do pehara stigli Španci. Bilo je ovo prvo evropsko finale koje je Žoze Murinjo izgubio kao trener, a Portugalac nije mogao da se pomiri sa porazom.

Čak naprotiv, imao je svoj šou, pa je na parkingu sačekao sudiju Entonija Tejlora i žestoko ga napao:

Ti si j***na sramota - ponovio je Murinjo nekoliko puta Englezu.

Predsednik sudijske komisije Roberto Roseti prišao je Murinju i pokušao da ga smiri, a Portugalac je nasrnuo i na njega:

- Bio si u dogovoru sa njima - rekao je Murinjo Rosetiju, pokazivao mu na telefonu snimke sudijskih grešaka, pa opet krenuo ka Tejloru:

- Čak je i Roseti da vi niste sposobni da sudite!

Veći sukob i tuča su ipak izbegnuti, a Murinjo je na kraju morao da se pomiri sa porazom.