LJUDI, KAKVA JE SMS IGRAČINA: Sergej sa dva gola doneo pobedu Laciju (VIDEO)

Reprezentativac Srbije dominirao na Olimpiku.

Sergej Milinković-Savić protiv Kremonezea

Fudbaleri Lacija su u 37. kolu italijanske Serije A na svom terenu pobedili već prežaljeni Kremoneze.

Nebesko plavi su na Olimpiku slavili rezultatom 3:2 (2:0).

Lacio je poveo u četvrtom minutu preko Elseida Hisaja, a Sergej Milinković-Savić je u 37. duplirao prednost domaćeg tima.

Gosti su se početkom drugog poluvremena vratili u igru, pošto je Pablo Galdames u 54. minutu smanjio na 2:1, a Manuel Lacari je samo četiri minuta kasnije postigao autogol, kojim je rezultat poravnat.

Međutim, trijumf Laciju doneo je popularni SMS drugim golom na meču, koji je postigao u 89. minutu.

Posle ove utakmice je postalo jasno da će Lacio sezonu završiti na drugoj ili trećoj poziciji, pošto pred poslednje kolo na drugom mestu ima dva boda više od trećeplasiranog intera.

Sa druge strane, Kremoneze je pretposlednji na tabeli i vraća se u Seriju B.