HOLANDIJA IMA NOVOG ŠAMPIONA! Fejenord osvojio drugu titulu u 21. veku!

18:43

Velikan iz Roterdama po 16. put postao prvak države.

Fudbaleri Fejenorda novi su šampioni Holandije!

Velikan iz Roterdama je pobedom nad Go Ahed Iglsima u 32. kolu Eredivizije obezbedio 16. titulu u istoriji kluba, a tek drugu u 21. veku.

Fejenord je do pehara došao trijumfom od 3:0 (2:0), zahvaljujući kom seodmakao PSV-u na nedostižnih 11 bodova razlike.

Kako će se završiti utakmica na De Kajpu postalo je jasno vrlo brzo, pošto su Usama Idrisi i Santijago Himenez u 15. i 18. minutu tresli mrežu gostiju.

Tačku na utakmicu, a i kompletnu šampionsku trku, stavio je Igor Paišao koji je postavio konačan rezultat pogotkom u 54. minutu.