"MILIONERI" SE RAZGOROPADILI! Šestica Dortmunda protiv nemoćnog Volfsburga! (VIDEO)

07.05.2023

19:50

Rapsodija domaćina na "Vestfalenu".

Fudbaleri Borusije

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda deklasirali su Volfsburg rezultatom 6:0 (3:0) u 31. kolu nemačke Bundeslige.

Domaći tim već posle 45 minuta imao je velikih 3:0, a u strelce su se Adejemi u 14. minutu, Ake (28) i Malen (37).

U drugom poluvremenu Belingem je dva puta pogodio u 54. i 86. minutu, dok je Adejemi bio strelac i u 59. minutu.

Bivši napadač Salcburga je u 65. minutu mogao do het-trika, ali je bio neprecizan sa penala.

"Milioneri" tri kola pre kraja zauzimaju drugo mesto sa 64 boda, odnosno imaju bod manje od vodećeg Bajerna. Volfsburg je sedmi sa 46 bodova.

U sledećem kolu Borusija Dortmund dočekuje Borusiju Menhengladbah, a Volfsburg na svom terenu igra protiv Hofenhajma.