ČELSI NIKAKO DA IZAĐE IZ KRIZE: "Plavci" bliži zoni ispadanja nego Evropi! (VIDEO)

15.04.2023

17:57

Bila je to šesta vezana utakmica bez pobede u svim takmičenjima tima sa Stamford Bridža.

Frenk Lampard

Fudbaleri Čelsija doživeli su još jedan poraz u Premijer ligi.

Ovog puta je bodove sa Stamford Bridža odneo Brajton, koji je u 31. kolu prvenstva Engleske slavio rezultatom 2:1.

"Plavci" su poveli u 13. minutu preko Konora Galagera, a izjednačenje gostima je tri minuta pre odlaska na odmor doneo Dani Velbek.

Preokret i trijumf Brajtonu je obezbedio Hulio Enkiso u 70. minutu utakmice.

Posle ove utakmice, Čelsi je ostao 11. na tabeli, ali je po bodovima bliži zoni ispadanja od koje ga deli 12 poena, nego mestu u Evropi (peta pozicija) do kog mu fali 14 bodova.

U istom terminu su odigrane još tri utakmice.

Vulverhempton je kod kuće sa 2:0 pobedio Brentford, a Kristal Palas je istim rezultatom slavio na  strani protiv Sautemptona, dok je Fulam u gostima savladao Everton 3:1.