PORTUGALCI DERU SVE PRED SOBOM: Italijani rutinski, Slovačka srušila BiH, minimalac Finske (VIDEO)

26.03.2023

22:39

Zanimljivi mečevi odigrani su u nedelju uveče.

Fudbalska reprezentacija Portugala

Fudbalska reprezentacija Portugala ostvarila je ubedljivu pobedu na gostovanju Luksemburgu (0:5), u utakmici drugog kola J grupe kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Kristijano Ronaldo je načeo mrežu domaćina u devetom minutu, a Žoao Feliks i Bernardo Silva su u 15. i 18. maltene već rešili pitanje pobednika.

Ronaldo je potom pogodio i u 31. minutu, Otavio je u 77. povisio na 5:0, a Rafael Leao je minut pre kraja postavio konačan rezultat.

U istoj grupi su Slovaci sa 2:0 savladali Bosnu i Hercegovinu kod kuće.

Slovačka je oba gola postigla u prvom poluvremenu, a strelci su bili Robert Mak i Lukas Haraslin.

Italija je na gostovanju Malti slavila rezultatom 2:0. u okviru grupe C.

Golove za "azure" postigli su Mateo Retegi u 15. i njegov imenjak Pesina u 27. minutu.

Na kraju, Finska je na strani srušila Severnu Irsku minimalnim rezultatom, a pobedonosni gol je postigao Benjamin Kalman u 28. minutu.