SKUDETO STIŽE NA MARADONU: Napoli PREGAZIO Srbe iz Torina (VIDEO)

19.03.2023

17:34

Košmarna utakmica za Vanju Milinković-Savića.

Viktor Osimen

Fudbaleri Napolija pobedili su Torino u gostima rezultatom 4:0, u okviru 27. kola Serije A.

Gosti iz Napulja su u oba poluvremena po dva puta tresli mrežu "bikova". U prvom delu su to radili Viktor Osimen i Kviča Kvaratskelija, a u drugom opet Osimen i Tongi Ndombele.

Ceo meč za Torino odigrali su Vanja Milinković-Savić i Nemanja Radonjić, dok je Ivan Ilić sa klupe ušao u 54. minutu.

Ovom pobedom se Napoli dodatno približio Skudetu, koji bi iz ruku mogao da mu isklizne samo nekim neviđenim čudom.

U istom terminu je Fiorentina kod kuće savladala Leće sa 1:0.

"Viola" je slavila zahvaljujući autogolu Antonina Gala u 27. minutu.

Bila je to 200. utakmica za Nikolu Milenkovića u ljubičastom dresu, dok se na terenu nisu našli Aleksa Terzić i Luka Jović.