HLADAN TUŠ ZA NENADA LALATOVIĆA: Sve teža situacija za Novosađane!

17.03.2023

20:22

Kragujevčani stigli do celog plena u "srpskoj Atini".

Nenad Lalatović

Mladost GAT je sve dalje od opstanka u Mozzart Superligi Srbije. Novosađani su poraženi od kragujevačkog Radničkog 1923 u okviru 27. kola rezultatom 2:1 (1:0), pa su ostali na začelju tabele.

Vodeći gol za goste postigao je Zorić na isteku pola časa igre, a izjednačenje domaćinu doneo je Maksimović iz penala u 50. minutu.

Pogodak odluke delo je Vidosavljevića, koga je u 62. minutu proigrao Milunović, a četa Nenada Lalatovića do kraja susreta nije uspela da izbegne poraz.

Klub iz srca Šumadije je stigao do 33. boda u šampionatu, trenutno se nalazi u plej-of zoni, dok je novosadski superligaš poslednji sa 18.

Podsetimo, ranije tokom dana Radnik je šokirao Partizan u Humskoj, savladavši ga sa 2:1.