PARTIZAN SVE DALJE OD DRUGOG MESTA: Radnik ŠOKIRAO crno-bele usred Humske! (VIDEO)

17.03.2023

15:04 >> 18:05

"Parni valjak" ponovo zaribao!

Bibars Natho na meču protiv Radnika

Fudbaleri Partizana prosuli su nove bodove u domaćem šampionatu. Crno-beli su u okviru 27. kola Mozzart Superlige Srbije poraženi od Radnika rezultatom 2:1 (2:0).

Strelci sa Surduličane bili su Radulović u 13, odnosno Jokić u finišu prvog dela igre, dok je Rikardo u 78. doneo nadu domaćinu, koji ipak nije uspeo da izbegne poraz.

Bibars Natho nije uspeo da realizuje penal u 63. minutu, što je njegov prvi promašaj sa "bele tačke" od kada je stigao u Humsku, a Ranđelović je to majstorski odbranio.

"Parni valjak" je u tri navrata pogađao okvir gola, gosti jednom, ali utisak je da je domaćin ponovo razočarao.

Partizan sada strepi za drugo mesto, pošto TSC ima šansu da ga osvajanjem tri boda u ovom kolu prestine na tabeli.

Sa druge strane, Surduličani su došli do 20. prvenstvenog boda, čime su pobegli sa dna tabele.

Tok meča mogli ste da pratite uživo na našem portalu.

Partizan - Radnik 1:2 (0:2) /Gomeš 82 - Radulović 13, Jokić 45/

Kraj meča - pobeda Radnika u Humskoj sa 2:1!

90+5. minut - Velika gužva pred golom gostiju, promašaji Rikarda i Baždara.

90. minut - Igraće se još pet minuta.

88. minut - Pavlović je "požuteo" jer je udario Bondarenka prilikom pokušaja da izvede "makazice".

82. minut - GOOOOL! Rikardo je uspeo da se zagradi i uputi opasan udarac kojim je savladao Ranđelovića - 1:2!

78. minut - Novi promašaj Gomeša, Radnik odoleva u Humskoj...

76. minut - Pavlović je pogodio Ranđelovića iz peterca, a potom je faulirao čuvara mreže Radnika.

70. minut - Neprecizan šut Pantića, lopta je otišla pored gola.

63. minut - Natho je promašio penal! Jokić je faulirao Rikarda na ivici kaznenog prostora, u VAR sobi je procenjeno da je faul bio na liniji, a sjajna odbrana Ranđelovića sprečila je Partizan u nameri da prepolovi zaostatak.

55. minut - Sve bezopasnije deluju crno-beli kako meč odmiče, Radnik rutinski čuva dva gola viška.

49. minut - Baždar je dobio žuti karton zbog prekršaja nad Ranđelovićem, mladi ofanzivac Partizana je zamalo zakasnio.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme.Duljaj je naredio ofanzivu, Baždar je zamenio Belića.

Partizan ima dva gola zaostatka na poluvremenu!

45+2. minut - Ranđelović se istakao novom odbranom, opet je sprečio Rikarda da se upiše u listu strelaca.

45. minut - GOOOOL! Jokić je povisio na 0:2! Popović je pritom loše reagova, pa je rezervista Radnika duplirao prednost poslednjeplasiranog tima Mozzart Superlige Srbije.

40. minut - Nathov udarac je ukrotio Ranđelović!

38. minut - Dosta mirniji period igre, Partizan ima posed, ali se gosti sve umešnije brane.

29. minut - Veliki promašaj Uroševića, kapiten crno-belih je iz neposredne blizine prebacio gol Surduličana.

27. minut - Mlak pokušaj Vujačića glavom posle kornera, lopta je otišla preko gola.

23. minut - Još jedna stativa Partizana, ovoga puta ju je Gomeš pogodio glavom, posle centaršuta Natha.

17. minut - Filipović je pogodio spoljni deo mreže, Partizan se ispromašivao na startu utakmice.

16. minut - Stativa Meniga iz teške pozicije, pa još jedna opasnost po goste u vidu Nathovog šuta, blok je odradio posao...

13. minut - GOOOL! Radnik je poveo u Humskoj preko Radulovića - 0:1! Igrač koji na jugu Srbije igra kao pozajmljen fudbaler Crvene zvezde drugi put je pobegao odbrani "parnog valjka", imao je vremena da se namesti i preciznim udarcem levom nogom savlada Popovića!

10. minut - Pogodak Rikarda poništen je zbog ofsajda.

8. minut - Radnik je pogodio i stativu nakon udarca iz ugla, pokušao je Stevanović, a lopta se od okvira gola odbila u ruke golmana domaćih!

7. minut - Stopostotnu šansu su propustili Surduličani! Danoski je sjajno uposlio Radulovića u kontri, on je šutirao u bliži ugao, ali je Popović sjajnom intervencijom izbacio loptu u korner.

3. minut - Belić je izblokiran, propala je prva prilika za crno-bele.

1. minut - Glavni sudija Momčilo Marković dao je znak za početak susreta.

Počela je utakmica u Humskoj!

Fudbaleri Partizana dočekaće surdulički Radnik u meču 27. kola Superlige Srbije na svom stadionu od 16 časova. "Parni valjak" želi da stigne do druge uzastopne pobede i tako pokaže da je rezultatska kriza prošlost. Imaće ekipa iz Humske odličnu priliku, u prestonicu stiže poslednjeplasirana tim prvenstva.

Trener Partizana Igor Duljaj odlučio se, u suštini, za najjači sastav, bez eksperimenata. Rikardo Gomeš je odradio suspenziju zbog isključenja na večitom derbiju, a Bibars Natho je ponovo starter pošto je u Lučanima mesto prepustio Baždaru.

Šef stručnog štaba gostujuće ekipe, Slavoljub Đorđević, neće kalkulisati - na teren će izvesti svoje najbolje igrače.