SPEKTAKL NA SEVERU MARAKANE: Delije koreografijom na proslavi 78. rođendana Crvene zvezde PODIGLE LETVICU u navijačkom svetu (VIDEO)

12.03.2023

17:25

Najvatrenije pristalice šampiona Srbije ponovo izdominirale.

Koreografija Delija na proslavi 78. rođendana

Fudbaleri Crvene zvezde dočekali su Novi Pazar u okviru 26. kola Superlige Srbije, a na toj utakmici su navijači crveno-belih proslavili 78. rođendan kluba.

Na početku drugog poluvremena je na Severu Marakane napravljena koreografija, a na šetalici su se našli likovi klupskih legendi - Vladimira Petrovića Pižona i Dušana Savića.

U trenutku kada su navijači šampiona Srbije napravili koreografiju, njihov tim je vodio 2:1.

Najpre je Marko Rakonjac doveo Zvezdu u vođstvo, potom je rezultat sa bele tačke poravnao Andrija Majdevac, da bi na kraju novu prednost crveno-belima doneo Gelor Kanga, takođe iz penala.

Na portalu Republika.rs možete pratiti uživo tekstualni prenos meča sa Marakane, iz minuta u minut.