JUVE RUTINSKI SLAVIO U LIGURIJI: Srbi i "stara dama" bez milosti protiv Specije!

19.02.2023

19:55

Gigant iz Torina upisao novi trijumf u Seriji A.

Fudbaleri Juventusa savladali su Speciju kao gosti u 23. kolu Serije A rezultatom 2:0. Stara dama je rutinski stigla do novih bodova na stadionu Alberto Piko, a srpski tandem Vlahović - Kostić ponovo je bio zapažen.

Juve je do prednosti stigao u 32. minutu kada je Filip Kostić sjajno centrirao, a Mojze Kenu nije bilo teško da matira iskusnog Federika Marketija. Držala je "stara dama" meč pod kontrolom, ali na drugi pogodak se čekalo sve do 66. minuta. Anhel di Marija je sa 20-tak metara pogodio malu mrežu.

Dušan Vlahović je odgirao 90 minuta, imao je mladi napadač nekoliko prilika međutim, ostao je "kratkih rukava".

Stara dama je novim trijumfom stigla do sedme pozicije i 32. boda. Specija je na 17. mestu sa 19 bodova.