ZMAJEVI PALI U LAZAREVCU: Kolubara došla do važne pobede

17.02.2023

20:10

Voždovac nije iskoristio penal, što je odvelo meč u totalno drugom smeru.

Fudbaleri Kolubare

Fudbaleri Kolubare pobedili su u Lazarevcu ekipu Voždovca rezultatom 1:0 (0:0) u meču 22. kola Superlige Srbije.

Voždovac je mogao da povede u 35. minutu, ali Miloš Pantović nije iskoristio penal. Kolubara je do pobede stigla pogotkom Nikole Vasiljevića u 79. minutu.

Voždovac je sedmi na tabeli sa 34 boda, dok je Kolubara osma sa 26. Voždovac će u narednom kolu na svom terenu dočekati Mladost iz Lučana, dok će Kolubara gostovati Čukaričkom.

Mladost i Vojvodina igrali su ranije u Lučanima bez pobednika, 1:1.

U subotu će biti odigrano tri meča 22. kola Superlige Srbije, a sastaće se: Radnički (N) - Radnik (13h), Crvena zvezda - Čukarički (15) i Napredak - Novi Pazar (17).

U nedelju su na programu preostala tri meča 22. kola SLS: Radnički (KG) - Javor (13), Mladost (NS) - TSC (15) i Spartak - Partizan (17).