LAZOVIĆ ASISTIRAO, ALI TO NIJE BILO DOVOLJNO: Lacio i SMS se izvukli u gradu Romea i Julije!

06.02.2023

20:43

Sergej Milinković-Savić odigrao je svih 90 minuta za "nebeskoplave".

Fudbaleri Verone i Lacija remizirali su 1:1 na Bentegodiju u meču 21. kola italijanske Serije A.

Gosti su se mučili, ali su ipak prvi došli do gola. I to u smiraj prvog poluvremena. Strelac je bio Pedro u 45. minutu. Na poluvreme je Lacio otišao sa minimalnom prednošću, ali ona nije dugo ostala na snazi.

U 51. minutu Darko Lazović proigrao je Engongea za 1:1. Rezultat koji je do kraja utakmice ostao na snazi. Rezultat kojim obe ekipe ne mogu biti zadovoljne, ali svakako je i to bolje nego poraz.

Od povratka klupskim obavezama posle Svetskog prvenstva Darko Lazović igra sjajno. Postigao je u šest utakmica dva gola, a sada je protiv Lacija zabeležio i treću asistenciju, koja je direktno vodila do gola vrednog jednog boda. Njegovi golovi i asistencije doneli su Veroni ukupno osam bodova u ovih šest utakmica. Sergej Milinković-Savić odigrao je svih 90 minuta za "nebeskoplave".

Ekipa iz grada Romea i Julije i dalje je u zoni ispadanja sa 14 bodova. Lacio je na četvrtoj poziciji sa 39.