JOVIĆ UZALUD SPAŠAVAO: Fiorentina ponovo izgubila!

05.02.2023

20:47

Klub iz Firence nastavio sa lošim rezultatima.

Luka Jović

Fudbaleri Bolonje savladali su u gostima Fiorentinu sa 2:1 u okviru 21. kola Serije A.

Srpski napadal Luka Jović dobio je priliku od samog starta, a istakao se već u 10. minutu utakmice.

On je sa gol-linije izbacio loptu i tako sačuvao mrežu svog tima. Ipak, nedugo posle toga Rikardo Orsolini je sa bele tačke doneo prednost gostima.

Fiorentina je ekspresno odgovorila preko Rikarda Saponare, koji je u 19. minutu izjednačio na 1:1.

Na startu drugog dela igre Štefan Poš donosi novu prednost Bolonji i postavlja, ispostaviće se, konačan rezultat.

Jović i Nikola Milenković su odigrali čitavu utakmicu za Fiolu, dok je Aleksa Terzić šansu dobio od 83. minuta.

Klub sa stadiona Artemio Franki je trenutno na 12. mestu sa 24 boda, dok je Bolonja deveta sa pet poena više od večerašnjeg rivala.