VMS SAČUVAO TORINO: Srbin vodi Bikove u Evropu (VIDEO)

05.02.2023

18:35

Ivan Ilić i Nemanja Radonjić nisu bili spremni da igraju u ovom meču zbog povreda.

Fudbaleri Torina savladali su Udineze u 21. kola italijanske Serije A rezultatom 1:0. Igrač odluke bio je Jan Karamo u 49. minutu, koji je konačno dočekao svojih pet minuta u ovoj sezoni i tako se nakon gola Fiorentini u Kupu upisao i u prvenstvu.

Udineze nije imao nekih preterano opasnih prilika, mada je i ono što je išlo u okvir gola Vanje Milinković-Savića reprezentativni čuvar mreže uspešno ukrotio.

Ivan Ilić i Nemanja Radonjić nisu bili spremni da igraju u ovom meču, dok su sa druge strane povređeni Đerar Deulofeu i Roberto Pereira.

Torinu bi eliminacija iz Kupa Italije mogla i da prija u završnici sezone, s obzriom da su svi resursi okrenuti ka završnici domaćeg prvenstva, gde su Bikovi samo jednom poraženi na poslednjih osam utakmica i imaju 30 bodova.

U narednom kolu gostuju Milanu, a potom ih očekuju okršaji sa Kremonezeom i Juventusom.