TRAGEDIJA ZA MANČESTER: Olise EVROGOLOM u nadoknadi vremena ZAUSTAVIO Junajted!

18.01.2023

23:06

Neverovatno.

Natanijel Klajn (K. Palas) i Bruno Fernandeš (M. junajted) u duelu

Fudbaleri Mančester junajteda remizirali su 1:1 sa Kristal Palasom u Londonu u okviru zaostalog meča 7. kola Premijer lige.

Crveni đavoli su propustili priliku da priđu Arsenalu na šest bodova zaostatka, dok je Palas ostao na poziciji 12.

Junajted jeste napadao u prvom poluvremenu, ali nikako nije uspevao da stvori neku ozbiljnu priliku. I onda, pravo niotkuda, u 43. minutu stiže do prednosti.

Kristijan Eriksen je sjajno pronašao Bruna Fernandeša, koji je preciznim udarcem savladao Visentea Guaitu.

Mančester u drugom poluvremenu apsolutno ništa nije pokazao, pa je u 91. minutu stigla suurova kazna.

Mikael Olise je izveo perfektan slobodan udarac, a lopta je od prečke završila u golu Davida de Hee za nevericu na licu Erika Ten Haga.

Imao je Junajted nekoliko opasnih napada, ali nije uspeo do novog gola, pa su timovi podelili bodove na ravne časti.