MILAN RAZBIJEN: Inter DOMINANTNO do novog trofeja!

18.01.2023

22:21

Ubedljiva pobeda.

Fudbaleri Intera

Fudbaleri Intera savladali su Milan sa 3:0 i tako odbranili trofej Superkupa Italije.

Neroazuri su odigrali sjajan meč i stigli do zaslužene pobede.

Inter je posle 21. minuta igre vodio sa 2:0 pogocima Federika Dimarka i Edina Džeka, dok je konačan rezultat postavio Lautaro Martinez u 78. minutu.

udbaleri Intera su, u još jednom "Derbiju dela Madonina", pobedili ekipu Milana 3:0 (2:0) u Inter je po sedmi put osvojio ovaj trofej, dok najviše trofeja ima Juventus - 10.

Milan prvu narednu utakmicu igra u okviru 19. kola Serije A kada gostuje Laciju, dok Inter dočekuje Empoli. Rosoneri su trenutno drugi na tabeli sa 38 bodova, dok njihov gradski rival ima bod manje i zauzima četvrtu poziciju.