JUVE SE OPET PROVUKAO: "Stara dama" još jednom na mišiće do tri boda

07.01.2023

20:10

"Bjankoneri" u svom stilu pobeđuju.

Detalj sa meča Juventus - Udineze

Fudbaleri Juventusa upisali su osmu vezanu pobedu u Seriji A, pošto su u okviru 17. kola prvenstva Italije na svom terenu savladali Udineze rezultatom 1:0.

Međutim, nije sve tako bajno, pošto je "stara dama" drugi put zaredom do trijumfa došla neubedljivo, u samoj završnici meča.

Prethodno je to bio slučaj protiv Kremonezea, kada je Arkadijuš Milik u sudijskoj nadoknadi dao gol za pobedu, a ovog puta je to u 86. minutu učinio Danilo.

Dušan Vlahović je crno-beli derbi propustio zbog povrede, dok je Filip Kostić bio starter za "bjankonere", ali je izašao deset minuta pre kraja utakmice.

Ovom pobedom je Juventus preskočio Milan na tabeli i trenutno je prvi pratilac lideru Napoliju.