STARA DAMA SLAVI MILIKA! Teškom mukom Juve savladao pretposlednji tim Serije A! (VIDEO)

04.01.2023

20:35

Fudbaleri Juventusa savladali su u gostima ekipu Kremonezea sa 1:0 u 16. kolu Serije A.

Imao je domaćin više od igre sve do nadoknade vremena u drugom delu meča, kada nastupa Arkadiuš Milik, napadač "stare dame".

Igrao 91. minutu kada je Poljak zatresao mrežu, kaznio promašaje Kremonezea i na kraju doneo trijumf klubu iz Torina.

Srpski internacionalac Filip Kostić zamenjen je u 85. minutu, dok Dušan Vlahović zbog povrede nije zaigrao na ovoj utakmici.

Juventus je sada na trećem mestu Serije A sa 34 osvojena boda, dok je Kremoneze pretposlednji sa svega sedam.

U drugom meču današnjeg programa Fiorentina je na svom terenu remizirala sa Moncom - 1:1.