CRVENI ĐAVOLI UKROTILI VUKOVE: Ten Hag KAZNIO Rašforda, Englez odgovorio u FENOMENALNOM stilu (VIDEO)

31.12.2022

15:22

Markus pokazao karatker.

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su Vulverhempton kao gosti u 18. kolu Premijer lige rezultatom 1:0 (0:0).

Ispostavilo se da je čovek odluke bio Markus Rašford koji je u igru ušao na početku drugog poluvremena, a prvi gol je postigao u 76. minutu nakon asistencije Bruna Fernandeša iako je zapravo nakon tog dodavanja, Rašford napravio sjajan prodor, a nakon njegovog šuta golman domaćih bio je nemoćan.

Rašford je, inače, meč počeo na klupi, kako je obrazloženo "zbog nediscipline". Iz kluba nisu dalje komentarisali ovu situaciju.

Junajted sada iz 16 utakmica ima 32 boda na četvrtom mestu na tabeli, Vulvsi su 18. sa 13 bodova iz 17 mečeva.