KRAJ: Afrikanac se oprostio od Crvene zvezde!

16.11.2022

17:03

Mnogo emocija na poslednjem meču.

Kangva, Ben i Sanogo na utakmici protiv Milana

Fudbaleri Crvene zvezde su savladali Rađevac iz Krupnja sa 2:0 u meču u kojem je domaći klub obeležio stotinu godina postojanja.

Golove za lidera Superlige Srbije postigli su Nenad Krstičić i El Fardu Ben.

Takođe, ovo je bio i poslednji meč u dresu Crvene zvezde za Sekua Sanoga, kome na kraju godine ističe ugovor sa klubom sa Marakane, a do nastavka saradnje neće doći.

Seku Sanogo

Miloš Milojević je u Krupnju ukazao priliku igračima koji su imali malu minutažu u jesenjem delu sezone, kao i nekolicini omladinaca koji su debitovali za Zvezdu (Nemanja Vidojević, Luka Stoisavljević, Stefan Marinković, Aleksej Vukičević i Boris Matić).

Zvezda je već u 2. minutu povela sa 1:0 pogotkom Krstičića, a konačnih 2:0 postavio je u 20. minutu El Fardu Ben.

Najbolju šansu da postigne treći kol imao je Marko Gobeljić, kapiten na ovom meču, koji je pogodio stativu.

Nekoliko dobrih poteza imao je i Rus Jegor Prucev, ali nije uspeo da postigne pogodak.