Procenite sami: Da li je bio faul pre gola Kataija za pobedu Crvene zvezde u Surdulici? (VIDEO)

13.11.2022

16:36

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su u 19. kolu Superlige Srbije ekipu Radnika u Surdulici rezultatom 2:1. Ovo je ujedno bilo i poslednji takmičarski meč crveno-belih u tekućoj 2022. godini.

Povela je Crvena zvezda na ovoj utakmici golom Aleksandra Kataija u 35. minutu, što je ujedno bio i konačan ishod nakon prvih 45. minuta fudbala na jugu Srbije.

Na startu drugog dela domaćin dolazi do poravnanja, a strelac je bio Miloš Spasić u 48. minutu.

Dominirala je Zvezda do kraja duela i u sudijskoj nadoknadi uspela da drugim pogotkom Kataija na ovom meču dođe do nova tri boda.

Prethodno je Nemanja Milunović oboren na nekih 18 metara od gola Radnika, a glavni arbitar, Nenad Minaković, odmah je dosudio prekršaj za srpskog šampiona. Katai je bio neumoljiv iz "slobodnjaka" i doneo trijumf crveno-belima.

Po završetku duela u Surdulici oglasio se i Partizan na svom zvaničnom Tviter nalogu, smatrajući da faula nad Milunovićem nije bilo!