Šok na "Etihadu": Toni SRUŠIO Siti u debeloj nadoknadi! (VIDEO)

12.11.2022

16:25

Drama u Mančesteru trajala preko 100 minuta, favorit ostao kratkih rukava.

Fudbaleri Brentforda slave gol Tonija

Fudbaleri Brentforda šokirali si Mančester siti na "Etihadu" u 16. kolu Premijer lige trijumfom rezultatom 2:1 (1:1), a najzaslužniji za veliki podvig bio je dvostruki strelac Ajvan Toni.

On je drugi pogodak postigao u šestom minutu nadoknade, nakon čega "Građani" nisu uspeli da izvuku makar bod.

Toni je prethodno zatresao mrežu i u prvom poluvremenu, a rezultat je izjednačio Foden u 45. minutu.

Brentford je stigao do 19. boda u šampionatu i nalazi se u sredini tabele, dok su izabranici menadžera Pepa Gvardiole drugi sa 32, dva manje od vodećeg Arsenala.