NAPOLIJU SE SVI SKLANJAJU U BORBI ZA SKUDETO: Ogromni kiksevi Rome i Atalante (VIDEO)

21:02

"Vučica" i "Boginja provincije" posrću.

Portugalsi stručnjak Žoze Murinjo

Fudbaleri Rome i Atalante kiksirali su u okviru 14. kola italijanske Serije A.

"Vučica" je dva boda prosula na gostovanju Sasuolu, pošto je meč u Ređo Emiliji završen 1:1.

Ekipa Žozea Murinja je povela u 80. minutu preko Tamija Ejbrahama, ali je bod domaćem timu doneo Andrea Pinamonti pogotkom koji je postigao pet minuta kasnije.

Još veće iznenađenje od Sasuola je priredio Leće koji je kod kuće nadigrao "Boginju provincije" sa 2:1.

Federiko Baskiroto je u 27. minutu načeo mrežu gostiju iz Bergama, a samo dva minuta kasnije je Federiko Di Frančesko udvostručio prednost domaćih.

Duvan Zapata je pet minuta pre kraja prvog poluvremena vratio nadu Atalanti, ali to je bilo sve od ekipe Đan Pjera Gasperinija.

Roma i Atalanta su ovim rezultatim propustili šansu da se koliko-toliko približe lideru na tabeli Kalča, ekipi Napolija, pošto su sada na četvrtoj i petoj poziciji.