TEŽAK PERIOD ZA SRPSKOG STRUČNJAKA: Serija neuspeha se nastavlja! Dokle će Moskovljani imati strpljenja?

28.09.2022

20:20

Novi šok za istaknutog srpskog fudbalskog stručnjaka.

Dinamo iz Moskve poražen je od Orenburga u trećem kolu grupne faze Kupa Rusije. Bilo je 2:2 nakon 90 minuta, a Orenburg je na kraju slavio boljim izvođenjem jedanaesteraca, 4:3 je bilo u penal seriji.

Već treći put od dolaska u Dinamo za Slavišu Jokanovića 2:0 postaje „najopasniji rezultat“.

I u ovom meču je Dinamo imao dva gola prednosti. Orenburg je do izjednačenja došao golovima u 82. i 89. minutu.

Prethodno su Moskovljani dva puta u Premijer ligi ispuštali prednost od 2:0. Prvo u duelu sa Voronežom koji je na kraju završen rezultatom 3:3, a zatim i u meču Nižnji Novgorodom – 2:2.

Nakon tri odigrana susreta u okviru grupne faze nacionalnog kup takmičenja, ekipa moskovskog Dinama ima svega jednu pobedu uz dva poraza i teško će uspeti da obezbedi direktan plasman u narednu rundu takmičenja.