TEŠKI TRENUCI: Srpskom treneru ne cvetaju ruže u Moskvi! (VIDEO)

17.09.2022

20:19

Mskovski Dinamo imao je prilično dobar start sezone.

Prvih osam uvodnih kola, Moskovljani nisu znali za neuspeh, a sada su zaređali sa prvenstvenim neuspesima.

Nakon poraza od Sočija (1:2), puleni srpskog trenera Slaviše Jokanovića doživeli su neuspeh i u duelu sa aktuelnim šampionom Rusije, ekipom Zenita na domaćem terenu rezultatom 0:2.

Gosti su u 35. minutu stigli do prednosti, a u listu strelaca se upisao Andrej Mostovoj. On je iskoristio proigravanje Ivana Sergejeva sa levog krila i preciznim udarcem sa oko 12 metara matirao Šunina.

Moskovljani su u 66. minutu ostali sa igračem manje na terenu pošto je drugi žuti, a samim tim i crveni karton dobio Roberto Fernandez.

Konačnih 0:2 delo je Gustava Mantuana koji je mrežu Antona Šunina zatresao u samom finišu susreta.

Nakon ovog susreta moskovski Dinamo zauzima šestu poziciju na tabeli ruske Premijer lige, dok sa druge strane ekipa iz Sant Peterburga grabi ka odbrani titule. Nakon deset odigranih mečeva oni imaju četiri boda više od drugoplasirane ekipe Rostova.