RAPSODIJA TOTENHEMA: Šest komada u mreži Lestera, Son do HET-TRIKA za 15 minuta! (VIDEO)

17.09.2022

18:42

Fudbaleri Totenhema demolirali su Lester sa 6:2(2:2) u poslednjoj utakmici današnjeg programa Premijer lige.

Fudbaleri Totenhema slave gol

Heung Min Son je meč počeo sa klupe, ušao je u igru u 59. minutu, a onda je u roku od 15 minuta postigao 3 gola. Bio je strelac golova u 73, 84. i 89. minutu susreta. Pre njega su za Totenhem pogađali i Kejn u 8. minutu, Dajer u 21, kao i Bentankur u drugom minutu nastavka susreta.

Sa druge strane, za Lester su pogađali Tilemans sa penala u 6. minutu, a strelac je bio i Medison u 41.

Ovom pobedom, Totenhem se izjednačio na prvom mestu prvenstva sa Mančester sitjem, pošto su obe ekipe skupile 17 bodova iz sedam utakmica. Lester je ostao na samo začelju, sa samo jednim bodom.