LACIO DOŽIVEO DEBAKL: Milinković-Savić strelac u KATASTROFI Rimljana u Danskoj! (VIDEO)

15.09.2022

20:03

Fudbalski reprezentativac Srbije Sergej Milinković-Savić postigao je večeras jedini gol za Lacio u teškom porazu rimskog kluba 5:1 (2:0) na gostovanju Mitjilandu u drugom kolu F grupe Lige Evrope.

Potop Lacia u Herningu

Strelci za domaći tim u Herningu bili su Paulinjo u 26, Kaba u 30, Evander u 52, Isaksen u 67. i Svjatčenko u 72. minutu, dok je Milinković-Savić bio precizan u 57. minutu.

U drugom meču F grupe Lige Evrope, Fejnord je na domaćem terenu u Roterdamu ubedljivo savladao Šturm iz Graca sa 6:0 (4:0).

Posle dva odigrana kola sve ekipe u F grupi imaju po tri osvojena boda.