Demonstracija moći u Humskoj! Partizan RAZBIO Mladost, šest golova u mreži i het-trik Rikarda - Baždar pokazao talenat! (VIDEO)

11.09.2022

16:39

Fudbaleri Partizana na ubedljiv način savladali su Mladost iz Lučana sa 6:0 u 11. kolu Superlige Srbije.

Partizan je tek u finišu prvog dela probio bedem Mladosti i to sa bele tačke golom Rikarda. Crno-beli su od tog trenutka dodali gas i sa još pet komada "za poneti", poslali Lučance kući.

Gomeš je upisao het-trik, a u listu strelaca se upisao i Samed Baždar, predivno završnicom.

Partizan je sada na pet bodova minusa u odnosu na Crvenu zvezdu, a u četvrtak dočekuje Nicu u drugom kolu Lige konferencija.

Partizan - Mladost Lučani

6:0

(Rikardo penal 39, 45, 64 Vujačić 59, Baždar 77)

TOK MEČA!

Drugo poluvreme:

Kraj meča!

86. minut: Finiš meča u Humskoj...

80. minut: 6:0 za Partizan, strelac je Lutovac!

77. minut: Crno-belo dete Samed Baždar na filigranski način postiže peti gol za Partizan!

70. minut: Velika šansa za Lutovca, ali nema promene rezultata.

64. minut: Het-trik Rikarda - 4:0!

59.minut: Gool, goool! Vujačić pogađa glavom nakon korenera koji je izveo Živković!

58. minut: Pritisak Partizana, žele treći gol po svaku cenu!

54. minut: Lep napad Partizana, ali bez trećeg gola za crno-bele. Terzić pogađa stativu.

49. minut: Ciljao je Andrade, ali je lopta završila pore stative.

46. minut: Počelo je drugo poluvreme.

Prvo poluvreme:

Kraj prvog dela!

46. minut: Novi gol Rikarda, Terzić je šutirao, a Gomeš nakon odbijenje lopte glavom pogodio za 2:0.

42. minut: Povredio se Filipović, menja ga Živković!

39. minut: Penal za Partizan, Rikardo neumoljiv - 1:0!

36. minut: Ulazimo u finiš prvog dela meča, Mladost iskusno drži loptu u nogama, Partizan i dalje bez igre.

25. minut: Partizan teško ulazi u šanse.

24. minut: Posle centaršuta iz slobodnog udarca, trojica igrača Partizana su pala u svom šesnaestercu, a Ješić je iz relativno izgledne pozicije, šutirao nekontrolisano preko prečke.

13. minut: Pletu mrežu fudbaleri Partizana oko gola Mladosti...

6. minut: Inicijativa crno-belih, ali bez konkretne šanse pred golom Lučana.

3. minut: Početno ispitivanje snaga na startu meča.