MADRIĐANI IZBUŠILI RAJKOVIĆA: Real razbio Majorku! (VIDEO)

11.09.2022

14:10

Ubedljiv poraz gostiju na "Santijago Bernabeuu".

Vinisijus Žunior

Fudbaleri Reala iz Madrida upisali su novu pobedu u Primeri, pošto su kod kuće sa 4:1 savladali Majorku za koju brani reprezentativac Srbije Predrag Rajković.

Prema tome, "Kraljevski klub" i posle pet kola nacionalnog šampionata ima maksimalan učinak.

Gosti iz Majorke su poveli preko Vedata Murićija u 35. minutu, a izjednačenje Madriđanima je doneo Federiko Valverde u sudijskoj nadoknadi prvog dela.

Real je preokrenuo rezultat u 72. minutu preko Vinisijusa Žuniora, Rodrigo je u 89. povisio na 3:1, a konačan rezultat je u dodatnom vremenu postavio Antonio Ridiger.