ODIGRAN LOKALNI DERBI: Kaluđerica ZGROMILA Zaklopaču! (FOTO GALERIJA)

11.09.2022

12:51

Petarda!

Fudbaleri Kaluđerice deklasirali su rezultatom 5:1 ekipu Zaklopače u lokalnom derbiju u okviru 4. kola Prve beogradske lige grupe C.

Otvoreno se igralo na startu meča, a domaćin je stigao do vođstva pogotkom Stojkovića, koji je iskoristio grešku defanzivca Zaklopače

Nedugo zatim na semaforu je stajalo 2:0, a strečac je ponovo bio Stojković.

Pred kraj prvog poluvremena prava majstorija iskusnog Mladena Lazarevića, koji je sa nekih 20-ak metara poslao bombu pod prečku golmana gostiju za ubedljivih 3:0.

Lazarević je u drugom poluvremenu izveo još jednu magiju, pogodio je iz slobodnog udarca za 4:0.

Petarda je puknula u 80. minutu, a Zaklopača je do kraja utakmice uspela samo da ublaži poraz preko Milivojevića.

Lokalni derbi pratilo je 50-ak navijača, a Kaluđerica u narednom 5. kolu gostuje ekipi Gročanskog fudbalskog kluba, a duel će se odigrati u Pudarcima.