HET-TRIK MIRČEVSKOG: TSC se izjednačio sa Zvezdom, treći vezani trijumf Napretka!

10.09.2022

19:05

Domaćini su slavili na otvaranju 11. kola Superlige Srbije.

Martin Mirčevski

TSC iz Bačke Topole je na svom terenu pobedio Kolubaru rezultatom 3:1.

Sva tri gola za domaći tim dao je krilni napadač iz Severne Makedonije Martin Mirčevski, koji je mrežu gostiju tresao u 23. minutu prvi put, a potom je isto učinio još u 64. i 71.

Utešni pogodak za Lazarevčane postigao je Haris Kadrić, dva minuta pre kraja meča.

U istom terminu je Napredak kod kuće sa 1:0 slavio protiv Radničkog iz Kragujevca.

Jedini gol na meču dao je Dejan Kerkez, u 33. minutu.

TSC se ovom pobedom izjednačio sa drugoplasiranom Crvenom zvezdom na tabeli, pošto obe ekipe imaju po 20 bodova, ali crveno-beli imaju čak tri utakmice manje. Sa druge strane, Napredak je ostvario treći trijumf u nizu, kojim je skočio na devetu poziciju.