DRUGA U NIZU: Fernandeš doneo pobedu Junajtedu na gostovanju Sautemptonu (VIDEO/FOTO)

27.08.2022

13:21

"Crveni đavoli" slavili pogotkom Bruna u 55. minutu.

Radost fudbalera Mančester junajteda

Fudbaleri Mančester junajteda zabeležili su drugu pobedu zaredom u Premijer ligi pošto su posle Liverpula (2:1 na Old Trafordu) savladali Sautempton na gostovanju u četvrtom kolu sa 1:0.

Jedini pogodak videli smo u 55. minutu kada je Elanga povukao loptu, potom dodao blizu šesnaesterca do Sanča.

Džejdon je iz prve prosledio loptu na desni bok do Daloga, koji je odmah poslao loptu po zemlji do Bruna Fernandeša na desetak metara, a portugalski vezista je hirurški preciznim udarcem došao do gola.

Kao i protiv "redsa", Kristijano Ronaldo utakmicu je počeo sa klupe, a ušao je u 68. minutu umesto Džejdona Sanča.

Takođe, debi u dresu "crvenih đavola" imala je pridošlica iz madridskog Reala, brazilski vezista Kazemiro pošto je u 80. minutu zamenio Entonija Elangu.