GRAD ANĐELA SLAVI SRBINA: Joveljić sa PENALA spasio Galaksi poraza u 92. minutu, iako je vodio 2:0 na poluvremenu (VIDEO)

20.08.2022

06:51

Dejanov deseti pogodak u MLS ligi!

Dejan Joveljić daje gol iz penala

Grad anđela slavi Srbina! Dejan Joveljić sa penala je spasio Los Anđeles Galaksi poraza u 92. minutu za konačnih 3:3 protiv Sijetla.

Ponovo je potencijalni reprezentativac naše zemlje ušao sa klupe, pošto je u 70. minutu zamenio Havijera Ernandeza Ćićarita.

Momak iz Bijeljine upisao je 10. pogodak u MLS ligi na 22 utakmice uz još tri asistencije.

Kada govorimo o samoj utakmici, Galaksi je vodio 2:0 na poluvremenu golovima Ćićarita u 10. i Viktora Vaskeza u 42. minutu.

U drugom poluvremenu preokret Sijetla režirali su Kelin Rou u 53, Raul Ruidiaz u 61. i Džordan Moris u 73. minutu.