VLAHOVIĆ RAZBIO SASUOLO NA KOSTIĆEVOM DEBIJU: Srbin nastavio tamo gde je stao prošle sezone! (VIDEO)

15.08.2022

20:41

Juventus ostvario trijumf na startu nove sezone.

Dušan Vlahović

Fudbaleri Juventusa pobedom su započeli novu sezonu Serije A, pošto su na svom terenu sa 3:0 savladali Sasuolo.

Najzaslužniji za trijumf "stare dame" bio je reprezentativac Srbije Dušan Vlahović, koji je postigao dva gola.

Mrežu gostiju je načeo Juventusov novajlija Anhel Di Marija sredinom prvog poluvremena, a Vlahović je dva minuta pre odlaska na odmor iz penala udvostručio prednost bjanko-nera.

Srpski centarfor je konačan rezultat postavio u 51. minutu, kada je spretno reagovao nakon dodavanja Di Marije.

Prve minute u crno-belom dresu odigrao je i Filip Kostić, koji je nedavno u klub stigao iz Ajntrahta. Brzonogi Kragujevčanin je na terenu proveo poslednjih pola sata meča.

Dušan Vlahović je sa ta dva gola samo nastavio tamo gde je stao prošle sezone, kada je bio drugi strelac Serije A.