TEŠKO DA JE MOGLO GORE: Užasan start sezone za reprezentativce Srbije! (VIDEO)

15.08.2022

18:31

Pukla "petarda" u Veroni.

Fudbaleri Napolija ubedljivo su savladali Veronu u gostima na startu Serije A, rezultatom 5:2.

Ceo meč za poraženi tim odigrali su reprezentativci Srbije Darko Lazović i Ivan Ilić.

Fudbaleri Verone su dali prvi gol

Domaća ekipa je povela u 29. minutu preko Kevina Lazanje, ali su do poluvremena preokret gostima doneli Kviča Kvaratskelija i Viktor Osimen.

Tomas Anri je odmah na startu drugog dela doneo izjednačenje Veroni, ali je do kraja na terenu postojala samo ekipa Napolija.

Pjotr Zjelinski je u 55. minutu doneo novu prednost gostima, a deset minuta kasnije je na 4:2 povisio Stanislav Lobotka.

Na kraju, konačan rezultat je postavio Mateo Politano u 79. minutu.