ČUDO U LAZAREVCU: Vojvodina primila gol, ali i dalje neporažena, u Kruševcu mreže mirovale! (VIDEO)

13.08.2022

20:21

Novosađani odigrali 2:2 sa Kolubarom, dok su Napredak i TSC podelili bodove bez golova.

Predsednik Vojvodine Dragan Zbiljić pred početak sezone u Mozzart Superligi Srbije istakao da je Novosađanima cilj šampionska titula, a posle šest kola Voša nema poraz.

Zanimljivo da je "stara dama" tek na današnjoj utakmici protiv Kolubare u Lazarevcu primila gol u domaćem prvenstvu i to dva u remiju sa "rudarima" od 2:2.

Za domaćina pogađali su Nemanja Milojević sa penala u 27. minutu i Stefan Marjanović u 79. minutu, a za goste su se radovali Veljko Simić u 57. i Nemanja Nikolić u 71. minutu.

Koliko je zanimljivo bilo u beogradskoj opštini, toliko je dosadno bilo u Kruševcu pošto su Napredak i TSC remizirali 0:0.