PRŠTALO U BUNDESLIGI: Na pet utakmica 18 golova, Verner se vratio pogotkom, Srbi bez tri boda (VIDEO)

13.08.2022

15:42

Tri remija, dve pobede gostiju i jedan trijumf domaćina.

PRŠTALO U BUNDESLIGI: Na pet utakmica 18 golova, Verner se vratio pogotkom, Srbi bez tri boda  (VIDEO)

Timo Verner postiže gol na prvoj utakmici po povratku

Prštalo je u drugom kolu Bundeslige, na pet utakmica koje su počele u 15.30, videli smo čak 18 golova.

Najviše ih je bilo u pobedi Hofenhajma nad Bohumom od 3:2, a povremeni reprezentativac Srbije Erhan Mašović u poraženom sastavu ušao je u igru u 76. minutu.

Augzburg je napravio iznenađenje trijumfom nad Bajerom u Leverkuzenu od 2:1, a pobednički pogodak priznat je posle konsultacije sa VAR tehnologijom.

Timo Verner vratio se u Lajpcig iz Čelsija, počeo od starta, igrao 67 minuta, a u 36. minutu bio je strelac, a 20 minuta kasnije pogodio je i Kristofer Nkunku u remiju sa Kelnom 2:2.

U prvom meču bez Filipa Kostića, Ajntraht se u Frankfurt vraća sa 1:1 iz Berlina posle susreta sa Hertom.

Duel dva bivša šampiona Nemačke u Bremenu obeležio je izgubljena tri boda Štutgarta protiv Verdera, pošto je domaćin izjednačio u 95. minutu.

Kod zeleno-belih je Miloš Veljković igrao svih 90 minuta.