Azar prekinuo post od 188 dana (VIDEO)

27.07.2022

11:12

Belgijanac postigao gol za Real Madrid prvi put posle 20. januara i utakmice protiv Elčea u osmini finala Kupa kralja.

Eden Azar slavi gol sa saigračima

Eden Azar postiže gol! Posle nešto više od šest meseci, odnosno 188 dana, Belgijanac se radovao pogotku u dresu Real Madrida prvi put posle 20. januara i utakmice protiv Elčea u osmini finala Kupa kralja.

Krilni napadač bio je precizan iz penala u 54. minutu i tada je "kraljevski klub" preokrenuo i poveo 2:1 protiv Klub Amerike u drugoj pripremnoj utakmici.

Na kraju, završeno je 2:2, jer je Alvaro Fidalgo takođe pogodio sa 11 metara u 82. minutu.

Prethodno, Meksikanci su pobeli u petom minutu preko Henrija Martina,a izjednačio je Karim Benzema u 22. minutu.