BRUKA NENADA LALATOVIĆA: Nejaki Farani ŠOKIRALI Borac i izbacili ga iz Evrope!

19:59

Ovo će dugo boleti.

Fudbaleri Borca iz Banjaluke evropske kvalifikacije završili su već na startu.

Ekipa Nenada Lalatovića eliminisana je od ekipe B36 iz Toršavna

U prvom meču u Modriči bilo je 2:0 za Borac, da bi Farani na svom terenu slavili sa 3:1, a zatim posle boljeg izvođenja jedanaesteraca izborili plasman u 2. kolo kvalifikacija za Ligu konferencija.

Egilson je u 35. minutu doneo prednost domaćinu, ali je Jakobsen pred kraj prvog poluvremena dobio crveni karton, pa se činlo da će Banjalučani bez većih problema sačuvati prednost iz prvog meča.

A post shared by B36 (@b36torshavn)

Međutim, Gajić u 53. minutu dobija drugi žuti, a Egilson koristi penal za 2:0. Tu nije bio kraj mukama za Lalatovića i njegove momke, B36 dobija još jedan penal, a Egilson postiže het-trik i donosi velikih 3:0 za Farane.

Napadao je Borac i konačno je uspeo da stigne do gola vrednog produžetaka, pošto je u 75. minutu Tatar pogodio za 3:1.

Posle dodatnih 30 minuta golova nije bilo, pa se učesnik drugog kola kvalifikacija tražio u penalima.

Borac je bolje krenuo, Pavlović je odbranio udarac Eriksona, pa su Banjalučani imali sve u svojim rukama. Nažalost, Piščević i Subić su promašili dva uzastopna penala, tačnije odbranio ih je golman Lamhauge.

Enevoldsen je iskoristio peti penal za B36 i tako ekipu iz Toršavna odveo u narednu fazu, gde će za rivala imati boljeg iz dvomeča između Tre Fiorija i Fole Eš.

Sa druge strane, Lalatović i Borac su se maksimalno obrukali, te će ih ovaj poraz dugo, dugo boleti.