SJAJNA UVERTIRA ZA FINALE LK: Roma NAPUNILA Albanca zbog kog je Vanja Milinković-Savić ostao na klupi! (VIDEO)

20.05.2022

20:40

Odigrana prva utakmica poslednjeg kola Serije A.

Fudbaleri Rome slave gol

Fudbaleri Rome pobedili su u gostima Torino rezultatom 3:0 u okviru poslednjeg kola Kalča.

Vučica je povela u 33. minutu kada je Tami Ejbraham postigao prvi gol na meču, a isti igrač je već u 42. sa bele tačke duplirao prednost gostiju.

Sve dileme oko pitanja pobednika otklonio je Lorenco Pelegrini koji je u 78. minutu realizovao drugi penal koji su imali Rimljani na utakmici.

Ceo meč za domaći tim je odigrao Saša Lukić, dok je Vanja Milinković-Savić ostao na klupi, a neslavno ga je zamenio Albanac Etrit Beriša.

Roma je ovim trijumfom obezbedila plasman u Ligu Evrope naredne sezone, a pritom je napravila sjajnu uvertiru za finale Lige konferencija koje će u sredu igrati protiv Fejenorda u Tirani.