TRKA JE GOTOVA? Crno-beli DEMOLIRANI, Siti na POLA KORAKA od titule - Liverpulu će biti potrebno ČUDO!

08.05.2022

17:27

Pobeda "Građana" na Etihadu.

Igrači Mančester sitija slave gol

U okviru 36. kola engleske Premijer lige, Mančester siti je ugostio ekipu Njukasla.

Domaćini su poveli u 19. minutu golo Rahima Sterliga, a prednost su duplirali golom Ajmerika Laporta u 38. minutu.

U drugom poluvremenu, Rodri je postigao gol u 61. minutu. Fil Foden je dao gol u 90. minutu za 4:0, a konačnih 5:0 postavio je Sterling za veliki korak "Građana" ka tituli.

Mančester siti je prvi na tabeli, sa 86 bodova, tri više od drugoplasiranog Liverpula. Njukasl je na 13. poziciji sa 43 boda.