ŽESUS LANSIRAO SITI VAN DOMETA: Lopta u Liverpulovom DVORIŠTU!

15:54

Sa druge strane Norič i Votford će gotovo izvesno igrati Čempionšip sledeće sezone.

Gabrijel Žesus

U okviru 34. kola engleske Premijer Lige, Mančester Siti je dočekao ekipu Votforda.

Domaćini su poveli već u četvrtom minutu golom Gabrijela Žezusa. On je postigao i naredni gol, u 23. minutu. Votford je smanjio na 2:1 golom Kamare u 28. minutu.

Ipak, već u 34. minutu, Rodri je postigao gol za 3:1. U drugom poluvremenu Žezus je kompletirao het-trik u 49. minutu sa bele tačke, a postigao je četvrti gol u 53. minutu za konačnih 5:1.

Siti je prvi na tabeli i u velikoj borbi sa Liverpulom za titulu. Imaju 80 bodova, četiri više od "Redsa", ali i utakmicu više.

Susret između Lester i Aston Vile je završen bez golova, dok je Njukasl trijumfovao rezultatom 0:3 nad Noričom golovima Žoelingtona i Gimaraeša.