PREMIJER LIGA ENGLESKE: Lukaku dao KRILA Čelsiju - poznat JOŠ JEDAN učesnik Čempionšipa!

16:04

Završeno 36. kolo.

Romelu Lukaku

U okviru 36. kola engleske Premijer lige, Čelsi je dočekao ekipu Vulverhemptona.

Prvo poluvreme je završeno bez golova, ali je u drugom, Romelu Lukaku zasijao i postigao dva gola u razmaku od dva minuta, odnosno u 56. i 58. minutu. Gosti su pretili i uspeli da smanje rezultat na 2:1 golom Trinkaa u 79. minutu, što je bio i konačan rezultat.

U ostalim utakmicama, Brentford je demolirao Sautempton sa 3:0 golovima Jansona, Vise i Ajera, dok je Aston Vila slavila sa 1:3 protiv Barnlija golovima Ingsa, Buendije i Votkinsa. Utešni gol za domaćine je postigao Kornet.

Kristal Palas je, takođe, slavio, minimalnim rezultatom, protiv Votforda. Gol je postigao Vifred Zaha. Ovim porazom je Votford i zvanično ispao u Čempionšip

Liverpul i Mančester siti su i dalje u tesnoj borbi za titulu.