GOLEADA U LONDONU: Arsenal NADVLADAO - Čelsi u SUZAMA!

20:40

Sa druge strane, Everton na ivici ispadanja iz lige.

Igrači Arsenala slave gol

U okviru odloženog 25. kola engleske Premijer lige, Čelsi je dočekao Arsenal.

Gosti su poveli u 13. minutu golom Edija Nketije, ali su domaćini izjednačili već u 17. minutu golom Tima Vernera.

Arsenal je ponovo poveo golom Emila Smita Roua u 27. minutu, a Čelsi je opet izjednačio u 32. minutu golom Cesara Azpilikuete.

Nketija je ponovo zatresao mrežu u 57. minutu za 2:3. Pobedu Arsenala je potvrdio Saka golom sa bele tačke

Arsenal je peti na tabeli sa 57 poena, dok je Čelsi treći sa 62 poena.

Everton je odigrao remi sa Lesterom 1:1, golovima Harvija Barnsa za Lester i Ričarlisona za Everton, dok je Njukasl trijumfovao nad Kristal Palasom, takođe minimalnim rezultatom, golom Almirona.